کیفیت اتفاقی نیست...

کارخانه تولیدی و تحقیقاتی مهندس گاوافیان (دوستان شیمی) یکی از قوی‌ترین لابراتورهای تحقیقاتی در ایران را داراست و به جرات میتوان ادعا کرد که  با وجود کادر فنی متخصص هیچ مشکلی خصوصا در زمینه فنی برای این گروه لاینحل باقی نمیماند. همچنین دوستان شیمی آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات مربوط به صنعت چاپ افست در سراسر کشور می‌باشد. یکی از بهترین سرویس‌ و خدمات پس از فروش را داشته و شعار اول این گروه صنعتی ” مشتری‌مداری” است و در صورت ایجاد هر گونه ایراد در کار به سرعت مهندسین و کارشناسان ذیربط برای رفع مشکل به محل اعزام می‌شوند.

طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بخش چاپ کتب درسی با چاپخانه افست همکاری تنگاتنگ داشته ودر مرتفع نمودن کمبود‌های این حوزه کوششهای بسیاری کرده ودستاوردهای بسیاری نیز به ارمغان آورده اند. این کارخانه تولیدی امروز پس از ۳۸ سال فعالیت یکی از بهترین تولید‌کننده‌های ملزومات چاپ در سطح کشور محسوب می‌شود و هم اکنون مصمم به توسعه هرچه بیشتر فعالیت خود می‌باشد و در این راستا درصدد تاسیس یک کارخانه ی دیگر درحوالی شهرک صنعتی عباس‌آباد می‌باشد.

خدماتی که ارائه می دهیمبراساس نیازهای شماست

پشتیبانی

این گروه با زحمات بسیار توانست تولیدات خود را به خارج از کشور صادر نماید و با دریافت تشویق نامه هایی از مصرف کنندگان داخلی و خارجی قابل رقابت بودن اجناس خود را با مارک های بنام اثبات نماید. تولیدات این گروه تولیدی با مارک های آسیاب و دوستان در بازار شناخته شده و مورد استقبال شایان قرار گرفته است که موجب مباهات این گروه تحقیقاتی و تولیدی می باشد.

تولید

داروهایی که برای اولین بار در ایران توسط این گروه ساخته و به بازار عرضه شد، از جمله ورنی ضدپشت زن، ورنی ضد خش و خراش، اسپری آنتی اسکاتیف، مرکب های خاص برای مقواهای متالایز، PVC و سلوفان های پشت چسب دار، داروی آب با خشک کن، محلول شستشوی لاستیک و سیلندر امولسیونی، محلول دستپاک، داروهای خاص و مواد مصرفی برای ماشین های چاپ افست که مشکلات عمده ای را در این صنعت از بین برد.

نوآوری

شرکت دوستان شیمی به نوبه خود توانست در رشته مرکب و صنعت چاپ ، مشکلات زمان را به وسیله تولیدات داخلی، نوآوری ، اکتشافات و اختراعات مرتفع نماید. و همچنین به موازات داشتن مسئولیت و تعهدات در زمینه چاپ ، فعالیت خود را با تولیدات مواد مصرفی نساجی، چرم و همچنین کوتینگ های گوناگون ادامه داد و توانست بسیاری از کمبود های موجود در بازار مصرف را ، برطرف نماید.

تمرکز مجموعه دوستان شیمی بر خلاقیت , نوآوری می باشد

Doustan Chemie BestChoice